Er du Norsk Smaksskules nye kokkekompis?

Vi ønsker en kort videosnutt(1-2minutt) hvor du presenterer deg selv . Vi ser etter en eller ei som har det gøy foran kamera og har evne til å formidle tips og triks fra kjøkkenet - fortell hvorfor du ønsker å bli Norsk Smaksskules nye kokkekompis! Gi oss et eksempel på ditt beste tips fra kjøkkenet.
Hva ser vi etter?
Vi ser etter deg i grunnskolealder som har stor interesse og engasjement for mat og matlaging og liker å formidle denne matgleden. Den som blir plukket ut vil få lov til å være med å lage mat i videosnutter som skal filmes og publiseres på Norsk Smaksskules digitale plattformer for å lære barn og unge i hele Norge tips og triks fra kjøkkenet. Dersom du ønsker å delta på denne digitale audition, må en av dine foresatte gi beskjed til oss på mariel@kulturarv.no for informasjon om hvordan du kan dele din video. Har du andre spørsmål - ikke nøl med å ta kontakt.
Filmingen vil foregå på østlandsområdet og planlagt oppstart er februar/mars. Eventuelle reiseutgifter vil bli dekket av Norsk Smaksskule.
Frist for å sende inn din video er innen 1. februar.